Część zdjęć na blogu zostało wykonanych przez Maćka Famielca z Foto Atelier Famielec Bochnia. Dziękuję!

12 października 2011

Gwiazda polarna

Oj dawno mnie nie tu było :)

Na początku chciałam bardzo serdecznie podziękować Frydzi z http://frydzia2009-handembroideredjewelry.blogspot.com/ oraz zajączkowi z http://zajaczkowy.blogspot.com/ za wyróżnienie i jednocześnie zapraszam na blogi Dziewczyn :)

Pomysłów w głowie oczywiście bez liku, obiecuję się zmobilizować i zrealizować chociaż część żeby na blogu coś się działo. Ostatnio brakowało mi czasu na moje ukochane hobby, ale postaram się poprawić :)
Wrzucam więc coś co zrobiłam już dobry czas temu, ale nie miałam kiedy "strzelić" fotki. Mam jeszcze jedną rzecz do pokazania, ale ze względu na udział w wymiance na forum wizaż, publikacja na blogu musi poczekać.

Tak więc niewielkie sztyfty "Gwiazda polarna" z kryształami swarovskiego:Czasu brakowało między innymi dlatego, że byłam w drodze na Szpiglasową Przełęcz z moim W :)
Troszkę prywaty i muzyczki na koniec:


Jeśli spodobał Wam się utwór, zachęcam gorąco do głosowania na http://www.machina.pl/artysci/id,60841/LET.html wystarczy "zalajkować" i odsłuchać na stronie machiny też można :) Każdy głos zbliża do wygranej ;)

6 komentarzy: